Agencja Reklamowa Q

ul. Wysłouchów 3a/2
30-611 Kraków
info@adagencyq.com

NIP 679-296-84-46
KRS 0000304621

Q Consulting

Nie chcemy marnować bogactwa jakim jest zdobyte w przeszłości doświadczenie, dlatego w Q Consulting pragniemy dzielić się nim z tymi, którzy potrzebują rad w dopiero co eksplorowanych obszarach biznesu. Specjalizujemy się w consultingu związanym z rynkiem wschodnim (rynki WNP), jednak nie zamykamy się na inne wyzwania.

Informacja jest kluczem do sukcesu nowoczesnej firmy, dlatego warto w nią inwestować. W ramach Q Consulting oferujemy pomoc w poznaniu zarówno mocnych, jak i słabych stron przedsiębiorstwa oraz wytyczamy strategie naprawcze. Mówiąc krótko, znajdujemy odpowiedź na pytanie- jak najskuteczniej komunikować daną markę na rynku. Nasze usługi obejmują: audyt wizerunku, badania satysfakcji i preferencji klientów, analizę konkurencji oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu komunikacji marketingowej i sprzedaży.
Dysponując szeroką bazą szkoleń Q Academy, dopasowujemy optymalne rozwiązania dla każdej firmy.
Przede wszystkim research

Najważniejszym atutem Q Consulting jest indywidualne podejście do każdego powierzanego nam zlecenia. Uważamy, że wyznacznikiem udanej współpracy jest wzajemna komunikacja, dlatego dużą wagę przykładamy do dokładnego poznania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.


Metody badań

W zależności od rodzaju i celu działań konsultingowych przeprowadzamy: badania testowe, ankiety, focus groups lub posługujemy się wywiadami telefonicznymi, internetowymi i pogłębionymi wywiadami indywidualnymi.


Strategie naprawcze

Q Consulting nie ogranicza się do zdiagnozowania kondycji danego przedsiębiorstwa. Na podstawie wniosków z opracowanych przez nas raportów, wskazujemy obszary, które wymagają poprawy i proponujemy zastosowanie konkretnych rozwiązań.

PL | EN